Search
Close this search box.

Dnešní dopoledne bylo na našich silnicích tragické, došlo k několika těžkým nehodám

První smrtelnou nehodu vyšetřují policisté na Orlicku. Na silnici ze Žamberka na Jablonné v Orlicí se střetl náklaďák s osobním autem. Řidič osobáku okamžitě na místě zemřel, jeho spolujezdkyni odvezl vrtulník s těžkým zraněním do fakultní nemocnice.
„Řidič subaru pravděpodobně přejel odbočku na Líšnici a asi sto metrů za ní se začal otáčet. Když vyjížděl zpátky, tak nestihl zabrzdit a střetl se s Tatrou 815, pravděpodobně vjel pod kolo. Dvaačtyřicetiletý řidič tatry s betonářskou pumpou už nestačil zareagovat. Osmačtyřicetiletý řidič subaru nehodu nepřežil, sedmačtyřicetiletá spolujezdkyně utrpěla vážná zranění,“ řekl policejní mluvčí Ondřej Zeman.
Zatímco škoda na nákladním autě je minimální, osobní vozidlo je na odpis. Policisté museli na místě nehody odklánět dopravu.

K druhé tragické nehodě došlo u obce Dvorce na Nymbursku na silnici mezi Lysou nad Labem a obcí Sojovice. Po nárazu do stromu zde zemřel čtyřiašedesátiletý řidič osobního auta. Spolujezdkyně byla vážně zraněná. „Žena utrpěla vážná mnohočetná poranění včetně poranění břicha a hrudníku. Byla u ní nutná intenzivní lékařská péče včetně připojení na umělou plicní ventilaci,“ informovala mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Pacientku musel do nemocnice přepravit vrtulník.
I v tomto případě je silnice uzavřená.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient