Dnes začíná první kolo domácího poháru MOL Cup, prostějovské fotbalisty čeká Líšeň

Polovina srpna, přesněji středa 15. srpna je ve fotbalovém kalendáři vyhrazena prvnímu kolu domácího poháru MOL Cup. Do prvního kola se zapojí také týmy druhé ligy, mezi nimi samozřejmě také i prostějovský klub. Na něj z předkola vzešel jeden z jihomoravských týmů.

V předkole se totiž utkaly divizní Blansko s třetiligovou Líšní. Favorit v Blansku opravdu vyhrál 3:1. Výhra se ovšem nerodila lehce, na úvodní gól Fily domácí po půlhodině odpověděli, jenže vše ještě do přestávky rozhodla Krškova penalta. Výsledek podtrhl po deseti minutách druhé půle Přichystal.

Zápas s Líšní nebude postrádat určitou atraktivitu, vždyť v ní hraje dvojice bývalých prostějovských fotbalistů. Kromě Tomáše Machálka zamířil do Líšně i záložník Michal Zapletal. Navíc Líšeň jednoznačného vítěze minulého ročníku MSFL jednoznačně porazila, navíc na našem hřišti.

„Dáme samozřejmě příležitost prokázat své kvality hráčům, kteří v ligových zápasech běžně nenastupují. Věřím, že tuto šanci využijí a dokáží svoji připravenost naskočit do zápasu,“ poznamenal k pohárovému utkání trenér Oldřich Machala. Vcelku logicky tak postupuje stejně, jako množství jeho kolegů z profesionálních soutěží.

Utkání má výkop v 17 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient