Dnes přijedou na ČEZ stadion hokejisté Litoměřic

Sedm zápasů je minulostí a z kladenské přípravy už zbývají jen tři duely. Poslední domácí měření sil před startem dalšího ligového ročníku čeká na Rytíře ve čtvrtek od 17:30, kdy na ČEZ stadion zavítají Litoměřice. Přijďte Kladno podpořit v poslední domácí přípravě!

Rytíři přidali v posledním přípravném zápase druhou výhru a zároveň vůbec první vítězství po šedesáti minutách. Zatímco na ledě Ústí nad Labem prohráli modrobílí 4:6, na domácím ledě vrátili Slovanu porážku a zvítězili stejným výsledkem! Jaromír Jágr (1+3) si připsal první branku od návratu do mateřského Kladna a vynikajícím výkonem jej podpořil i nejproduktivnější Rytíř Jakub Strnad (6+2). Vůbec poprvé se představil kladenskému publiku v dresu Rytířů obránce Jiří Říha z Mladé Boleslavi!

Právě Říha trápil v předminulém ročníku Kladno ve službách Dukly Jihlava a rovněž dokázal překonat ligový rekord mezi obránci, který do té doby držel Brendon Nash. Další Říhovo působení u Rytířů je ale zatím nejisté. „Situace je taková, že Boleslav má hodně obránců. Nám se Jiří v zápase velmi líbil. Pokud tu možnost, že by přišel, skutečně bude, byli bychom rádi, kdyby za nás hrál,“ netajil svůj zájem sportovní manažer David Čermák.

Kladno bude mít v odvetě proti litoměřickému Stadionu zvýšenou motivaci, jelikož stejnému soupeři už jednou v přípravě podlehlo. V Litoměřicích Rytíři dvakrát inkasovali v prostředním dějství z holí Jana Kloze a Markuse Korkiakoskiho a muselo dotahovat. V závěrečné třetině se ale trefil už jen Jakub Strnad, který upravil skóre na konečných 1:2.

Stadion má celkově v přípravě zatím vyrovnanou bilanci – třikrát zvítězil, třikrát prohrál. Po výhře nad Kladnem udolaly Litoměřice stejným výsledkem 2:1 rovněž B mužstvo rakouského Salzburgu. Na ledě pražské Slavie však kališníci ztratili 1:4 a následně prohráli i s druholigovým Sokolovem. Tentokrát výsledkem 2:4. Zatím poslední výhru vybojoval Stadion nad německým Lausitzerem, který porazil 4:3. Dosud poslední přípravné střetnutí odehráli Litoměřičtí doma se Slavií, ovšem ani podruhé na Pražany nestačili. Tentokrát ztratili těsně 1:2.

8. přípravné utkání Rytíři Kladno – HC Stadion Litoměřice se odehraje ve čtvrtek 23. srpna od 17:30 na kladenském ČEZ stadionu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.