Divotvorný hrnec

(Aktualizováno před )

Západočeské divadlo v Chebu informuje diváky, že dosud zbývá několik vstupenek na balkón na oblíbené a stále vyprodané představení Josefa Dvořáka, které budeme uvádět již v úterý 4. září od 19.00 hodin. Proto neváhejte a přijďte strávit krásný večer s humorem a nezapomenutelnými písničkami.

Diváky čeká nestárnoucí muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka. V komediálním příběhu, zasazeném do pomyslného jihoamerického státu Missitucky, hraje vlastně hlavní roli hrnec plný zlata. Jihočech Josef Maršálek jej před odchodem z domova ukradne třeboňskému vodníkovi Čochtanovi v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče tak zajistí bezstarostný život. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky.

Hrají: Josef Dvořák, Karel Gult, Stanislava Topinková-Fořtová, Markéta Hrubešová, Rostislav Trlík, Jan Burda, Jiří Veit, Blanka Tůmová, Vlasta Kahovcová a další.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz