Search
Close this search box.

Dívka vběhla přímo pod tramvaj, skončila v nemocnici

V pátek krátce po druhé hodině odpolední vyjížděli dopravní policisté k nehodě, která se stala v Liberci v Palachově ulici. Došlo zde ke střetu tramvaje s nezletilou chodkyní. Tramvajová souprava jela ve směru od ulice Fügnerova do Lidových Sadů. U obchodního centra Plaza řidiči tramvaje zřejmě náhle z levé strany vběhla do jízdní dráhy nezletilá dívka, kdy řidič tramvaje již střetu nedokázal zabránit.

Dívka vyběhla mezi zaparkovanými autobusy a tramvaj do ní narazila levou přední částí. Dívka upadla na zem a následně odběhla z místa k obchodnímu centru Plaza. Poté, co na místo přijela sanitka, převezla dívku na preventivní vyšetření do nemocnice. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Při nehodě došlo k poškození prvního vozu tramvajové soupravy, kde vznikla předběžná škoda ve výši 1 tisíc korun. Policisté podrobili řidiče tramvaje orientační dechové zkoušce na alkohol, která byla negativní.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient