Search
Close this search box.

Dívka se nevrátila z propustky, je pohřešovaná

Berounští kriminalisté pátrají po pohřešované dívce, která se nevrátila z propustky do Výchovného ústavu v obci Počátky na okrese Pelhřimov. Dívka byla do výchovného ústavu umístěna na základě předběžného opatření vydaného Okresním soudem v Berouně. Již v minulosti byla opakovaně pohřešována.

Dne 28. 2. 2018 v 10:30 hod. odešla z místa svého bydliště na okrese Beroun, kde byla na propustce u své matky. Do výchovného ústavu však již nedorazila. Z tohoto důvodu po ní policisté vyhlásili celostátní pátrání jako po pohřešované osobě.

K popisu dívky: výška cca 168 cm, štíhlé postavy, oválný obličej, světlé dlouhé vlasy (nesouhlasí s uvedenou fotografií), hnědé oči.

V době odchodu oblečena do maskáčové bundy – zeleno-hnědé barvy s kožíškem, světle – modré džíny, sportovní obuv zn. Nike – tmavě – modré barvy a barevný šátek na krku. U sebe měla mít barevný – strakatý batoh.

Dívka se může pohybovat na celém území České republiky, policisté žádají veřejnost o pomoc při vypátrání pohřešované a žádají kohokoliv, kdo by dívku kdekoliv spatřil, aby o jejím výskytu informoval policisty prostřednictvím linky 158.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient