Dívka se nevrátila z propustky, je pohřešovaná

Berounští kriminalisté pátrají po pohřešované dívce, která se nevrátila z propustky do Výchovného ústavu v obci Počátky na okrese Pelhřimov. Dívka byla do výchovného ústavu umístěna na základě předběžného opatření vydaného Okresním soudem v Berouně. Již v minulosti byla opakovaně pohřešována.

Dne 28. 2. 2018 v 10:30 hod. odešla z místa svého bydliště na okrese Beroun, kde byla na propustce u své matky. Do výchovného ústavu však již nedorazila. Z tohoto důvodu po ní policisté vyhlásili celostátní pátrání jako po pohřešované osobě.

K popisu dívky: výška cca 168 cm, štíhlé postavy, oválný obličej, světlé dlouhé vlasy (nesouhlasí s uvedenou fotografií), hnědé oči.

V době odchodu oblečena do maskáčové bundy – zeleno-hnědé barvy s kožíškem, světle – modré džíny, sportovní obuv zn. Nike – tmavě – modré barvy a barevný šátek na krku. U sebe měla mít barevný – strakatý batoh.

Dívka se může pohybovat na celém území České republiky, policisté žádají veřejnost o pomoc při vypátrání pohřešované a žádají kohokoliv, kdo by dívku kdekoliv spatřil, aby o jejím výskytu informoval policisty prostřednictvím linky 158.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak