Search
Close this search box.

Divadelní sezona odstartuje na konci září

Novou divadelní sezónu zahájí Městské divadlo Znojmo symbolicky ve výroční den svého otevření. Dne 29. září 1900 se totiž v nově vybudovaném divadle poprvé zvedla opona a diváci zhlédli představení Dva šťastné dny.

Po 118 letech se mohou v sobotu 29. září 2018 zejména milovníci komedií těšit na inscenaci PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME v podání herců Agentury Harlekýn. Na scéně se představí Svatopluk Skopal, v alternaci pak Jan Čenský/Václav Vydra, Jana Boušková/Lenka Skopalová, Simona Postlerová a další.

V říjnu nabídne znojemské divadlo několik představení mimo předplatné. Půjde například o BESÍDKU 2018, se kterou přijedou umělci z legendárního pražského Divadla Sklep (17. října 2018) nebo o komedii Divadla Artur s názvem MŮŽU K TOBĚ? (18. října 2018).

Mimořádným zážitkem bude inscenace MARGARITĚ… (23. října 2018). Jde o divadlo jednoho herce a obtížného partu se ujala herečka Ljuba Krbová. Představení se hraje v půdní vestavbě Werichovy vily na pražské Kampě. Tedy ve velmi intimním prostoru, který se ve znojemském divadle vynasnaží nahradit tak, že herečka i diváci budou při představení sdílet společně prostor jeviště.

Vstupenky jsou k dispozici v TIC na Obrokové ulici ve Znojmě nebo na www.vstupenkyznojmo.cz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient