Diakonie Vsetín získala druhé místo v ocenění Neziskovka roku

Právě takové ocenění se dostalo vsetínské Diakonii od hodnotitelů Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) v 6. ročníku ocenění NEZISKOVKA ROKU, které proběhlo 26. listopadu 2018 v pražském Divadle Archa.

Cesta k prestižnímu ocenění nebyla úplně jednoduchá. Dokladem je jeho třífázové hodnocení, které zahrnuje vyplnění sebehodnotících formulářů, kontrolní návštěvu hodnotitelů v neziskovce až po prezentaci finalistů před odbornou porotou v Praze. Obsahem hodnocení je například efektivita řízení organizace, řízení lidských zdrojů a vedení, řízení financí a komunikace a PR.

„Už umístění mezi finalisty bylo pro nás obrovským oceněním! Hodnotitelé nám dali důležitou zpětnou vazbu o kvalitě našich řídících procesů, které se nejen vyrovnají řídícím procesům v ziskovém sektoru, ale v lecčem předčí i běžný komerční prostor. Nadto si uvědomuji, že ani nejlepší procesy nezajistí práci srdcem. Proto mé poděkování míří i k zaměstnancům Diakonie Vsetín za jejich náročnou a obětavou práci, která se dotýká konkrétních lidí na Valašsku,“ uvedl ředitel Diakonie Vsetín Dan Žárský.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient