Search
Close this search box.

Devětatřicetiletý muž převzal obvinění z výtržnictví, fyzicky napadl spoluobčana

Ve zkráceném přípravném řízení policisté z obvodního oddělení v Sušici předali devětatřicetiletému muži z Plzně sdělení podezření z přečinů ublížení na zdraví, výtržnictví a poškození cizí věci.

Dne 9. února tohoto roku muž v obci Hartmanice muž fyzicky napadl několika údery pěstí ruky i francouzskou holí do hlavy a horní části těla devětapadesátiletého muže z Hartmanicka. Pachatel muži způsobil zranění, se kterým byl ošetřen u lékaře. Útočník dále fyzicky napadl i osmašedesátiletého muže, kterého udeřil do hlavy a poškodil mu dioptrické brýle. Policisté případ původně řešili pro podezření ze spáchání přestupku, ale podle odborných vyjádření došlo k překvalifikování na trestné činy. Hmotná škoda činí dvanáct tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient