Search
Close this search box.

Děvčata rozvíjela své brankářské dovednosti na Kempu ve Zlíně

V pátek 2.3. 2018 proběhl ve Zlíně RHC Kemp brankářů a brankářek starších a mladších žaček. Kempu se zúčastnilo celkem 18 brankářů a brankářek z šesti klubů (Bystřice p. Hostýnem, Kunovice, Otrokovice, Uherské Hradiště, Poruba, Zlín).

V pátek 2.3. 2018 proběhl ve Zlíně RHC Kemp brankářů a brankářek starších a mladších žaček.
Kempu se zúčastnilo celkem 18 brankářů a brankářek z šesti klubů (Bystřice p. Hostýnem, Kunovice, Otrokovice, Uherské Hradiště, Poruba, Zlín).

V první části tréninkového kempu se provádělo brankářské rozcvičení, rozběhání a protažení, několik pohybových her a nezbytnou míčovou techniku.
V druhé části se Lenka Černá společně se svými asistenty věnovala technice chytání a správnému brankařskému postavení. Do třetí části kempu byl zařazen kruhový trénink. Každé stanoviště (celkem 4) mělo za úkol rozvíjet odlišné stránky brankařských dovedností. Technika zákroku dolních končetin a horních končetin, reakce a rychlost zákroků, stabilita těla, speciální míčová technika a k dispozici jsme měli i klouzavou podložku na detailní rozebrání brankářského zákroku.

Na každém stanovišti asistovala zlínská dorostenka, která cvičení předváděla a ukazovala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient