Search
Close this search box.

Devátá výhra v řadě přinesla ženskému házenkářskému béčku další body

Osmé kolo třetí nejvyšší házenkářské soutěže žen přivedlo záloze Poruby na domácí palubovku průběžné pátý celek tabulky, Karvinou, což Porubě, jako lídru tabulky a domácímu týmu, dávalo povinnost k získání bodů. Papírový favorit ani na vteřinu nezaváhal a přesvědčivým týmovým výkonem zápas zcela ovládl. Deváté vítězství v řadě jen potvrdilo formu a chuť porubských Sokolek, které jdou neohroženě za svým cílem k získání titulu.

„Od začátku zápasu nebylo pochyb, kdo je na hřišti pánem. Znepříjemnit hru se nám snažila především karvinská kanonýrka Adéla Hirešová, ale i ta se nakonec musela smířit s tím, že pojedou domů s prázdnou. Herní jistota a sebevědomí našich žen, které vědí, že se vezou na vítězné vlně stále stoupá a je vidět, že se házenou opravdu baví, což jim dodává odvahu předvádět pestrou kvalitní hru. Velmi pozitivní byly výkony hráček, které v předešlých utkáních příliš prostoru nedostaly. Kvalitní týmový výkon podpořily také výborně chytající brankářky a naši skvělí fanoušci, za což jim moc děkujeme,“ shodují se trenéři Rekšák a Janoš.

Ženy B týmu teď čeká dvoutýdenní herní přestávka, protože zápas 9. kola s Hodonínem již mají předehraný a zvítězily v něm rozdílem šesti branek 32:26. V akci je tedy fanoušci mohou opět vidět 2. prosince, kdy od 17: 00 hodin doma přivítají SK Žeravice.

TJ Sokol Poruba B – TJ Sokol Karviná 35:18 (18:10)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient