Dětské oddělení nemocnice navštívili klauni, děti si vyrobily valentýnská srdce

I v únoru navštívili dětské oddělení Zdravotní klauni, kteří přinesli dobrou náladu a rozptýlení běžného dne.
Děti si vyzkoušely metodu drátkování a vyráběly si valentýnské dekorace.

Na dětském oddělení se v únoru 2018 uskutečnilo 4x vystoupení Zdravotních klaunů a výtvarná dílna „Valentýnské drátkování“ pořádaná ve spolupráci s p. L.Stejskalovou NNO CEMA, které se zúčastnili i žáci Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak