Dětské hřiště na slavkovském stadionu bude větší

Skluzavka, tobogán, lanové prvky, houpačky nebo prolézací tunel. Dětské hřiště na stadionu bude od září bohatší o nové atrakce.

Rozlehlá věžová sestava zabírající plochu téměř osmdesát metrů čtverečních rozšíří stávající hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami. Nové prvky budou určeny zejména pro děti od tří do čtrnácti let.

Na své si přijdou ale i teenageři a dospělí. Stávající street workoutové hřiště bude doplněno o další sestavu. Její součástí bude žebřík, hrazda, ručkovadlo a šikmá lavice.

Hřiště na stadionu se může rozšířit zejména díky podpoře nadace Oranžové hřiště společnosti ČEZ. Program pomáhá obcím a městům financovat budování a rekonstrukce dětských a sportovních hřišť.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak