Dětská nemocnice má nově vybavenou anesteziologickou ambulanci

V minulých dnech byla za významné sponzorské pomoci dárců zrekonstruována stará anesteziologická ambulance a současně vybavena nová anesteziologická ambulance Kliniky dětské anesteziologie a resuscitace v Dětské nemocnici v Brně. Provoz obou ambulancí významně napomůže plynulosti perioperačního procesu a zvýší informovanost rodičů i dětských pacientů o jeho průběhu. Atraktivní prostředí ambulancí je kvitováno nejen dětskými pacienty.

Za příspěvek na rekonstrukci a vybavení nemocnice děkuje:

Jana Pěnčíková a Jiří Pezlar z AZ FITNESS Brno
Eva Pezlar Březinová z EB FIT Židlochovice
Ondřej Helešic z ATELIER X Architects & Engineers
David Kos z AX-INTERIER

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.