Search
Close this search box.

Děti ze základních škol se zúčastnily sportovního dne s Ajaxem a strážníkem Pavlem

Sportovní den s Ajaxem a strážníkem Pavlem, takový byl název letošní tradiční oblíbené akce určené žákům I. stupně základních škol, kteří jsou zapojeni do vzdělávacího preventivního projektu městských policií Karlovarského kraje „Notes strážníka Pavla“ nebo do projektu Policie ČR „Ajaxův zápisník“.

Akce se zúčastnilo 320 dětí ze 14 základních škol z Karlových Varů a okolí. Tradiční expozici techniky a výstroje doplnily ukázky práce pořádkové jednotky a psovodů Policie ČR, skupina PCO Městské policie Karlovy Vary předvedla zákrok proti agresivnímu pachateli. Na soutěžních stanovištích se děti snažily za splněné úkoly nasbírat co nejvíce razítek, která byla potřebná pro získání odměn. Děti se vrhaly do plnění úkolů s radostí a nadšením a spokojení byli také organizátoři, kteří měli možnost prověřit znalosti dětí v oblasti bezpečnosti silničního provozu, poskytování první pomoci nebo znalosti tísňových linek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient