Search
Close this search box.

Děti z dětského domova řádily v Galaxii

První březnový pátek si děti z dětského domova ve Smolině mohly užívat legraci v zábavním parku GALAXIE ve Zlíně. Když u smolinské zastávky zabrzdil připravený autobus na cestu do Zlína, rozezněla se chodbami dětského domova radost a rozzářily se natěšené dětské oči.
Po příjezdu do Galaxie se děti rozutekly do všech koutů. Jezdily na klouzacích tobogánech, řádily v prolézačkách všech tvarů a velikostí, skákaly na trampolínách, „divočily“ na nafukovacím hradě, řídily šlapadla a zkoušely mnoho dalších aktivit. A až to všechno vyzkoušely, čekalo na ně i na jejich dospělý doprovod občerstvení, díky kterému všichni doplnili potřebnou energii na druhé kolo objevování. A že to bylo zrovna jejich občerstvení oblíbené – hranolky a kofola – to také nebyla náhoda.

A komu za toto krásně prožité odpoledne děti vděčíme? Připravili jej hasiči z popovského hasičského sboru, kteří se rozhodli udělat velkou, možná až galaktickou radost dětem z dětského domova. Za toto jim jménem všech dětí i vychovatelů dětský domov moc děkuje!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient