Search
Close this search box.

Děti v MŠ si vyzkoušely, jak fungují některé přírodní zákony

Protože již v předškolním věku je možné ukázat dětem krásu přírodních věd a zapálit v nich jiskřičku touhy po poznání, byl pro ně připraven v MŠ Habrmanova v České Třebové projektový den s názvem „Malý objevitel“.
Cílem projektu bylo probudit v dětech zvídavost, zájem o okolní svět a o to, co se v něm děje, motivovat je k bádání a prožívání reality při zapojení více smyslů.

Děti si hravou a zábavnou formou vyzkoušely, jak fungují základní přírodní zákony. Zkoumaly vlastnosti „záhadné hmoty“ vyrobené ze škrobu, magnetismus, zjistily, že olej a vodu nelze smíchat, nadšeně sledovaly reakci sody a octa a vyzkoušely mnoho dalších pokusů. Na závěr všechny děti obdržely diplom.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient