Desetkrát trestaný zločinec se nepoučil a znovu kradl, už je za mřížemi

V polovině června přijali lovosičtí policisté dvě oznámení o krádeži jízdních kol z nezajištěných venkovních koláren u místních podniků. Na základě operativního šetření se podařilo vypátrat nového majitele bicyklů. Kola si přivlastnil 40letý Mostečan, který byl za obdobnou trestnou činnost již více než 10x pravomocně odsouzen a potrestán. Počátkem tohoto týdne mu bylo sděleno podezření pro trestný čin krádeže. Dnes si Mostečan vyslechl rozhodnutí soudu o své vině a trestu odnětí svobody v délce trvání 18 měsíců nepodmíněně s okamžitým nástupem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak