Search
Close this search box.

Den zdraví v Crystalu se opět vydařil

Změřit si tlak, hladinu cukru v krvi, cholesterol, dozvědět se něco o zdravé výživě a spoustu dalších cenných informací přináší Den zdraví, který uspořádalo město Česká Lípa.

Tato dlouholetá akce se těší čím dál většímu zájmu Českolipanů, což se potvrdilo i 20. března v KD Crystal. Příchozí přivítala starostka Romana Žatecká, ti se pak mohli seznámit některými ukazateli svého zdravotního stavu, byli obeznámeni se zdravými potravinami, jež si mohli zakoupit, ale třeba i s pohybovými aktivitami přiměřenými k jejich věku. Návštěvníky potěšilo i vystoupení mažoretek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient