Den v muzeu pro malé i velké připravuje nejdecké muzeum

Přijďte v sobotu 10. března do nejdeckého muzea. Připravilo pro vás a především pro vaše děti Den v muzeu. Kromě toho, že si prohlédnou krásnou výstavu k animovanému večerníčku Krysáci, si budou moci vyrobit v rámci dílničky např. loutku malého krysáka, podívat se ve 14:00 na pohádku a nechat si namalovat něco pěkného na obličej.

Přijďte v sobotu 10. března do nejdeckého muzea. Připravilo pro vás a především pro vaše děti Den v muzeu. Kromě toho, že si prohlédnou krásnou výstavu k animovanému večerníčku Krysáci, si budou moci vyrobit v rámci dílničky např. loutku malého krysáka, podívat se ve 14:00 na pohádku a nechat si namalovat něco pěkného na obličej. To vše v rámci cen vstupného do muzea (děti do 6 let zdarma, děti a studenti 6 – 26 let 15 Kč, dospělí 30 Kč, senioři nad 65 let 15 Kč, rodinné vstupné 70 Kč).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.