Search
Close this search box.

Děčínští policisté hledají svědky dopravní nehody

Policisté žádají občany, kteří se stali svědky dopravní nehody v pondělí 2. července 2018 kolem 17.15 hod. na Mírovém náměstí v Děčíně u budovy Magistrátu města Děčín, aby se se přihlásili policistům na níže uvedených kontaktech.
Na místě události došlo ke střetu osobního automobilu zn. ŠKODA OCTAVIA, černé barvy, jedoucího jednosměrnou ulicí Jungmannova od Revolučního náměstí, a osobního automobilu zn. MERCEDES-BENZ VANEO, tmavě modré barvy, jedoucího po ul. Jungmannova od ul. Ruská.

V případě Vaší ochoty poskytnout policistům potřebné informace k prověřovanému incidentu se můžete obrátit na tísňovou linku Policie ČR 158 nebo prostřednictvím kontaktů Dopravního inspektorátu Děčín, popřípadě na nejbližší policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient