Děčínští policisté hledají svědky dopravní nehody

Policisté žádají občany, kteří se stali svědky dopravní nehody v pondělí 2. července 2018 kolem 17.15 hod. na Mírovém náměstí v Děčíně u budovy Magistrátu města Děčín, aby se se přihlásili policistům na níže uvedených kontaktech.
Na místě události došlo ke střetu osobního automobilu zn. ŠKODA OCTAVIA, černé barvy, jedoucího jednosměrnou ulicí Jungmannova od Revolučního náměstí, a osobního automobilu zn. MERCEDES-BENZ VANEO, tmavě modré barvy, jedoucího po ul. Jungmannova od ul. Ruská.

V případě Vaší ochoty poskytnout policistům potřebné informace k prověřovanému incidentu se můžete obrátit na tísňovou linku Policie ČR 158 nebo prostřednictvím kontaktů Dopravního inspektorátu Děčín, popřípadě na nejbližší policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.