Debata Klimatická změna a jaký má náš odpad dopad?

Dobrý den,

rádi bychom Vás pozvali na zajímavou debatu se zajímavými hosty o budoucnosti České republiky v Evropské unii, kterou v Hodoníně pořádá Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) ve spolupráci s Městskou knihovnou Hodonín. Debata se zaměří na téma Klimatická změna a jaký má náš odpad dopad?.

Debata se odehraje ve čtvrtek 6. prosince 2018 od 17:30 hod. v Městské knihovně Hodonín, Národní třída 36, 695 14, Hodonín.

Těšit se můžete na tyto zajímavé hosty:

Michal Švagerka, ředitel Okresní hospodářské komory Hodonín,

Štěpán Jakl, vrchní ministerský rada MŽP ČR,

Ivo Knápek, zastupitel města Hodonín, jednatel společnosti MEGAWASTE spol. s r. o.,

Helena Továrková, spolupředsedkyně Strany zelených Jihomoravský kraj.

Moderuje bloggerka Jana z Czech Zero Waste.

Anotace

Evropská unie přijala rozsáhlý balíček, který podporuje tzv. oběhové hospodářství, které má být prospěšné jak pro naše prostředí, tak pro ekonomiku. Zvýšit se má například podíl recyklace. Jaký přínos má omezení používání plastů? Umíme se vzdát konzumního způsobu života v zájmu záchrany planety?

Těšíme se na Vás i Vaše otázky

amo.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.