Debakl pro kutnohorské fotbalisty: v poslední půlhodině inkasovali pět gólů

Fotbalisté Kutné Hory zahráli v Novém Strašecí dobře jen prvním poločas. V poslední půl hodině sobotního zápasu krajského přeboru inkasovali pět branek a odjeli s prázdnou.

TJ Sokol Nové Strašecí – Sparta Kutná Hora 5:2

Branky: 65. Ducár, 69. Svoboda, 74. Trnka, 87. Kaválek, 90. Ludvík – 9. Cimr, 28. Hradílek. Žluté karty: Beneš, Kapek – Kulhánek, Semrád. Rozhodčí: Suchý – Mansour, Němeček. Diváci: 100.

TJ Sokol Nové Strašecí: Pešek – Svoboda (84. L. Mrázek), Beneš, Ducár (88. Ludvík), Krupička (55. J. Mrázek), Trnka, Kapek, Palko, Pařízek, Erba, Kaválek. Trenér Miroslav Procházka.
Sparta Kutná Hora: Malý – Matoušek, Franc, Semerád, Saulich – Kulhánek – Marek, Piskač (66. Wolf), Nekvinda – Hradílek – Cimr (82. Svoboda). Trenér Radek Kulhánek.

Miroslav Procházka, trenér: „Poslední tři zápasy se nám opravdu povedly. Dá se na to koukat. Sice jsme po poločase o dvě branky prohrávali, ale věděl jsem, že to můžeme otočit, protože formu na to máme. Šance jsme měli i první poločas, ale bohužel jsme je neproměnili. O přestávce to bylo v kabině trochu bouřlivé, chtěl jsem kluky povzbudit a vyplatilo se. Druhý poločas byl opravdu perfektní a kluci zaslouží pochvalu. Velmi dobře hraje poslední zápasy Patrik Svoboda, podrží balon, jsou na něj fauly, připraví branky a také je střílí.“

„Nevím jak bych utkání zhodnotil. Výsledek beru velmi osobně,“ uvedl po utkání trenér Kutné Hory Radek Kulhánek a pokračoval: „Třikrát jsem hráče za výkon pochválil. I dnes jsme hráli dobře v prvním poločase. I proti větru jsme se dostali do vedení dva nula,“připomněl Kulhánek.

„Ve druhém poločase jsme mohli využít hry po větru. V 56. minutě máme další šanci, kdy šel Cimr sám na bránu a nedal,“ litoval trenér kutnohorské Sparty:„Od 65. minuty jsme dostali náhodný kontaktní gól po střele na zadní tyč a od té doby se naše hra sesypala,“ nechápal.

„Během dvaceti minut jsme dostali pět branek. Je to pro mě absolutně nepochopitelné. Toto beru osobně, zklamali mě hráči, které jsem do Kutné Hory přivedl. Věřil jsem jim, že mi pomohou a zatím mi oplácí způsobem asi takovým, jaký jsem si zasloužil. S tím se musím vyrovnat,“ konstatoval Radek Kulhánek.

„Jasně vyhrané utkání jsme si prohráli sami. Jednalo se o individuální chyby a nezodpovědnost konkrétních hráčů. Oni si stále neuvědomují, že naše situace je vážná a že hrajeme o záchranu. Myslí si, že to přijde samo. Nechápu to,“ uzavřel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak