Search
Close this search box.

Dárci krve a plazmy v Klaudiánově nemocnici budou mít lepší výběr jídel

Klaudiánova nemocnice se snaží každoročně zlepšovat služby pro dárce krve a plazmy na hematologicko-transfuzním oddělení. Od pondělí 16. dubna se mohou dárci těšit na rozšíření nabídky občerstvení po odběru.

Do současné chvíle byl v nabídce párek s pečivem, čaj a káva. Nově k této nabídce přibude několik variant jídel, které se budou obměňovat. Jedná se například o nabídku polévek, salátů či různých pomazánek, které bude připravovat tým nemocniční kuchyně. Každý den bude v nabídce také moučník. Z nápojů budou nově na výběr kromě čaje a kávy různé nealkoholické nápoje, včetně nealkoholického piva.

„Věříme, že dárci zlepšení nabídky ocení. Snažíme se s dárci aktivně komunikovat a nasloucháme jejich přání,“ dodala primářka oddělení MUDr. Jarmila Obernauerová. Aktualizované informace o dárcovství krve a jejích složek jsou k nahlédnutí na webových stránkách nemocnice www.klaudianovanemocnice.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient