Search
Close this search box.

Danny se loučí se Slavií. Ani Necid už nebude hrát v sešívaném dresu

S velkou slávou přicházeli v loňském létě do fotbalové Slavie bývalí reprezentanti Turek Altintop, Ukrajinec Rotaň a Portugalec Danny. První dva jmenovaní odešli už v zimě, aniž by se prosadili. Danny si dokázal, pokud nebyl zraněný, vybojovat na podzim místo v základní sestavě, přesto od něj fotbalová veřejnost a klub asi také očekával více. I proto se Slavia rozhodla s tímto technickým záložníkem rozvázat smlouvu.

Čtyřiatřicetiletý Portugalec odehrál za Slavii 21 utkání, vstřelil jeden gól. Navzdory jeho předčasného odchodu vnímá Slavia jeho přítomnost v klubu pozitivně. „Danny svým příkladným a profesionálním chováním potvrdil, že právem patřil mezi světové hráče. Rozhodně si působení hráče jeho formátu ve Slavii budeme pamatovat stejně jako jeho krásný gól na hřišti Villarrealu,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Ve Slavii končí i český útočník Tomáš Necid. Během podzimu přicházel také jako velká posila, což hned dokazoval důležitými góly. Postupně však jeho herní vytíženost byla menší a menší i z toho důvodu, že Slavia vypadla z evropských pohárů. Další smůlou pro něj bylo to, že slávistický klub hrál jen na jednoho útočníka a zpravidla dostávali přednost kapitán Milan Škoda či Stanislav Tecl, který na jaře chytil skvělou střeleckou formu.

Do letní přípravy Slavie nenaskočí ani turkmenský záložník Ruslan Minzagov a ukrajinský obránce Eduard Sobol.

Naopak už s novými slávistickými spoluhráči na rakouském soustředění trénuje nová posila obránce Vladimír Coufal. Z hostování se vrátil Jasmin Ščuk. Z juniorky budou mít šanci se prosadit do áčka Jan Kuchta, Petar Musa, Jonas Auer a Tomáš Freit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient