Daniel Krch zůstane v Ďolíčku ještě minimálně dva roky

Jeden ze služebně nejstarších hráčů si prodlouží své působení v Bohemians Praha 1905. Daniel Krch se dohodl s Bohemkou na prodloužení kontraktu o dva roky. Ten stávající by mu vypršel v červnu 2019.

Šestadvacetiletý obránce do Ďolíčku přišel v roce 2014 a vypracoval se v jednu z opor klubu. Však také nosí kapitánskou pásku. V letošní sezoně zatím táborský odchovanec ve FORTUNA:LIZE odehrál 13 utkání, v nichž neskóroval a nasbíral dvě žluté karty.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.