Search
Close this search box.

Daniel Krch zůstane v Ďolíčku ještě minimálně dva roky

Jeden ze služebně nejstarších hráčů si prodlouží své působení v Bohemians Praha 1905. Daniel Krch se dohodl s Bohemkou na prodloužení kontraktu o dva roky. Ten stávající by mu vypršel v červnu 2019.

Šestadvacetiletý obránce do Ďolíčku přišel v roce 2014 a vypracoval se v jednu z opor klubu. Však také nosí kapitánskou pásku. V letošní sezoně zatím táborský odchovanec ve FORTUNA:LIZE odehrál 13 utkání, v nichž neskóroval a nasbíral dvě žluté karty.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient