Search
Close this search box.

Dalšího opilce za volantem odhalila táborská hlídka

Jednadvacetiletého řidiče Volkswagenu Golf, který byl značně ovlivněn alkoholem, zastavila dne 17. května 2018 kolem půlnoci v Berlínské ulici hlídka táborských policistů. Muž se podrobil dechové zkoušce, která byla pozitivní s hodnotou 1,8 promile alkoholu v dechu. Mladému muži byla zakázána další jízda a na místě mu byl zadržen řidičský průkaz.

Policisté řidiči v uplynulých dnech sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Věc je vedena formou zkráceného přípravného řízení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient