Search
Close this search box.

Další restaurace na Kladensku se stala terčem zloděje

Dne 21. června 2018 oznámila na Obvodní oddělení Unhošť majitelka restaurace v Hřebči, že během uplynulé noci z 20. na 21. června 2018 byla její provozovna vykradena. Neznámý pachatel nejprve vypáčil okenici opatřenou visacím zámkem a následně i okno, kterým vnikl do restaurace, odkud odcizil prázdný sud od piva, pět kartonů cigaret a alkoholické nápoje, čímž způsobil oznamovatelce škodu 7.600,- na odcizení. Poškozením vznikla škoda 1.500,- Kč.

Případ je prošetřován jako krádež a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje, zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti výše zmiňovaného pachatele, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Unhošť, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 574. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient