Search
Close this search box.

Další premiéra divadelních ochotníků se vydařila

Členové spolku divadelních ochotníků Rieger mají za sebou další vydařenou premiéru. V pondělí 5. března poprvé uvedli v pelhřimovském Divadle L. Lipského muzikál Noc na Karlštejně a za své ztvárnění tohoto romantického, veselého i dojemného příběhu o lásce, která jediná může přemoci i posvátný zákaz krále, byli odměněni velkým potleskem.
Notoricky známé písně z muzikálu se mohly zdát pro ochotníky opravdu náročnou zkouškou, ale ukázalo se, že v ní obstáli se ctí a zpívali výborně. Když se k tomu připočtou krásné kostýmy, sympatické herecké výkony a také několik milých vtípků na účet publika, není divu, že se při závěrečné „děkovačce“ herci v čele s režisérkou Marií Steinhauserovou dočkali i ovací vestoje.
Další představení muzikálu Noc na Karlštejně jsou naplánována na 9.3., 13.3., 16.3., 17.3., 21.3., 23.3., 24.3., 27.3. a 29.3. (Divadlo L. Lipského v Pelhřimově, začátek vždy v 19 hodin). Předprodej vstupenek v TIC a před každým představením.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient