Další mladá dívka se ztratila. Pravděpodobně utekla s kamarádem, který je také v hledáčku policie

Už po třetí dívce během čtyř dnů pátrá policie. Tentokrát jde o 13letou Helenu Kochovou ze Znojma.

Mladou dívku naposledy viděli její příbuzní v pátek ráno, kdy odešla z trvalého bydliště ve Znojmě. Večer jí svědci ještě zahlédli v obci Častohostice na Třebíčsku.

Policie se domnívá, že Helena Kochová by mohla být ve společnosti 15letého Davida Dreveňaka, po kterém je také vyhlášeno pátrání.

Kromě této možnosti se ještě může podle policie dívka nacházet např. kolem Moravských Budějovic, kde má příbuzné či v obci Pavlice na Znojemsku.

Helena Kochová je asi 150 centimetrů vysoká, štíhlé postavy. Má světle hnědé vlasy a modré oči. Podle policie má výraznější akné a horší výslovnost písmen R a Ř. Na sobě měla naposledy černobílé šaty nad kolena s bílým vrchním dílem, růžové tenisky značky Nike a u sebe měla růžovošedý batoh.

Její kamarád David Dreveňak je asi 165 centimetrů vysoký a má hubenou postavu. Má rovné černé vlasy a černé oči.

Policisté se obrací na veřejnost, aby v případě jakýkoliv informací o obou hledaných neprodleně volala na linku 158

Jak už bylo na začátku zmíněno, policie v posledních dnech musela pátrat po dvou dívkách. Jednu z nich se povedlo včera najít. Šlo o 13 letou dívku ze Sokolova, která se nevrátila domů kvůli problémům ve škole.

Druhá dívka, sedmnáctiletá Klára Hrdá z Příbramska, je stále nezvěstná. 30. května odešla z dětského domova Solenice na praxi a už se nevrátila. Pohřešovaná dívka měří 170 centimetrů a je hubené postavy. Má hnědé středně dlouhé vlasy a hnědé oči. Na pravé ruce má vytetovaný ornament. Naposledy měla na sobě džínové kraťasy, šedou mikinu s kapucí a tenisky.

I v tomto případě se policie obrací o pomoc na veřejnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient