Další Czech Point otvírá v Tescu

Kladno poskytuje svým občanům stále kvalitnější služby. Od pondělí 3. září si občané budou moci vyřizovat své potřeby spojené s Czech POINTEM či ověřováním dokumentů a podpisů na novém pracovišti přímo v hypermarketu Tesco v Americké ulici.
„Stejné pracoviště v obchodním domě Oáza se osvědčilo. Pracovníci zde provedou přes třináct a půl tisíce úředních úkonů týdně. Naprostá většina je ověřování dokumentů a podpisů. Proto jsme se rozhodli rozšířit počet kontaktních míst s touto službou a službami Czech POINTU. Otevření další pobočky koresponduje s naší snahou nabízet služby úřadu otevřeného a blízkého lidem,“ uvedl kladenský primátor Milan Volf (Volba pro Kladno).

Pro umístění pracoviště v hypermarketu Tesco vyznívá hned několik argumentů.
„Je to centrum velké spádové oblasti kročehlavského sídliště, navíc v blízkosti vlakového nádraží. Tesco je hojně navštěvované, navíc v atraktivní lokalitě s velmi dobrou dostupností i snadným parkováním,“ doplnil Milan Volf.

První zájemce o ověřování dokumentů či podpisů nebo o služby Czech POINTU přivítá nová pobočka 3. září. Od pondělí do pátku bude mít otevřeno od 9 do 17 hodin s půlhodinovou polední přestávkou od 12 do 12.30. „Polední přestávky v pracovištích v Tescu a v Oáze na sebe navazují, tím jsme ponechali jedno z pracovišť vždy dostupné veřejnosti,“ vysvětlil primátor Volf. V sobotu bude pracoviště otevřené od 9 do 13 hodin bez polední přestávky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.