Search
Close this search box.

Dálniční policie zastavila řidiče, nadýchal téměř dvě promile

Policisté z dálničního oddělení Vysoké Mýto 13. března při své činnosti chvíli před jednou hodinou ranní zastavili řidiče osobního motorového vozidla v Moravské Třebové. Při jeho kontrole došlo i na dechovou zkouškou, která u něj byla pozitivní s výsledkem 1,77 promile.

Čtyřiatřicetiletý muž je v současné době podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu v případě prokázání viny před soudem hrozí trest zákaz činnosti nebo až rok strávený za mřížemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient