Dálnice D1: Už se bude zase opravovat

Ještě ani neuschl inkoust na pozvánkách, které před volbami narychlo rozesílala vláda, že otvírá “novou dálnici” a D1 už má opět omezení.

Ještě ani neuschl inkoust na pozvánkách, které před volbami narychlo rozesílala vláda, že otvírá “novou dálnici” a D1 už má opět omezení.

Veliké překvapení čekalo na řidiče v noci ze soboty 30. října od 19.00 hodin do dnešního rána do 7.00 hodin na 90. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Prahu – uzavřený levý jízdní pruh.

Policisté z dálničního oddělení Velký Beranov z dálnice odkláněli všechna vozidla o hmotnosti nad 12 tun na objízdnou trasu. Toto opatření souvisí s úplnou uzavírkou dálnice D1 na 24,6 kilometru, kde budou probíhat stavební práce související s osazením ocelové nosné konstrukce nadjezdu D1-031.

https://www.domacinoviny.cz/dela-si-z-ridicu-andrej-babis-legraci-nebo-zije-proste-jen-na-jine-planete/

Objízdná trasa je naplánovaná obousměrně z Exitu 90 Humpolec, kde vozidla nad 12 tun přijíždějící od Brna sjedou z dálnice D1 na silnici I/34 a poté budou pokračovat po silnici I/19, poté po silnici I/3 na exit 21 Mirošovice , kde se vrátí zpět na dálnici D1.

Pro vozidla o hmotnosti do 12 tun je plánovaná objízdná trasa vedena také obousměrně, a to mezi exity 21 a 41. Vozidla do 12 tun hmotnosti jedoucí po dálnici D1 od Brna sjedou z dálnice na exitu 41 Šternov a po vyznačené objízdné trase budou pokračovat a na dálnici najedou zpět na exitu 21 Mirošovice.

Do bezpečnostního opatření je na dnešní noc zařazeno jedenáct hlídek z dálničního oddělení Velký Beranov. Policisté budou po celou noc odklánět na exitu 90 Humpolec  nákladní vozidla nad 12 tun z dálnice  D1 a na dalších stanovištích budou po dobu dopravního omezení dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu.  Stejně tak budeme dohlížet na plynulost provozu na objízdných trasách, které vedou po silnicích v našem kraji. S dálničními policisty budou také spolupracovat policisté z územního odboru Pelhřimov.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient