Search
Close this search box.

Dagmar Hamalová představila v pondělí svou knihu o Boskovicích

V pondělí 12. března byla poprvé veřejnosti představena nová kniha o historii Boskovic. Slavnostního představení se zúčastnili senátorka Jaromíra Vítková, starostka Hana Nedomová, místostarostka Dagmar Hamalová, místostarosta Petr Malach, ředitel Muzea regionu Boskovicka Roman Malach, za vydavatele manželé Šaleovi a pracovnice okresního archivu v Blansku. Editorem knihy byl Petr Vítámvás, který se ale představení ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit.

V pondělí 12. března byla poprvé veřejnosti představena nová kniha o historii Boskovic.
Slavnostního představení se zúčastnili senátorka Jaromíra Vítková, starostka Hana Nedomová, místostarostka Dagmar Hamalová, místostarosta Petr Malach, ředitel Muzea regionu Boskovicka Roman Malach, za vydavatele manželé Šaleovi a pracovnice okresního archivu v Blansku.
Editorem knihy byl Petr Vítámvás, který se ale představení ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit.
Hudebně tuto akci doprovodil Jazz kvartet ze SPgŠ Boskovice se zpěvačkou Veronikou Ertlovou.
V knize je téměř 500 historických fotografií. Vydalo ji město Boskovice ve spolupráci s Muzeem regionu Boskovicka v nakladatelství František Šalé – ALBERT.
Kniha je v prodeji: v MIS Boskovice, Knihkupectví Ryšávka a v Knihkupectví Tomáše Špidlíka za 450 korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient