Cyklista v Nýrsku nadýchal přes jedno promile

Na neosvětleném jízdním kole jel muž v sobotu 5. května tohoto roku po Nýrsku ve dvě hodiny v noci. Cyklista jel z ulice Klatovské směrem na silnici II. třídy číslo 191, kde byl kontrolován policisty. Jednadvacetiletý místní muž se na výzvu se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,63 a opakovaně 1,66 promile alkoholu.

Muž je podezřelý ze spáchání přestupku, který bude postoupen správnímu orgánu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.