Cyklista srazil chodkyni a zranil ji, policie po něm pátrá

Dopravní policisté z Jičína šetří dopravní nehodu mezi cyklistou a chodkyní, ke které mělo dojít v úterý 5. června kolem půl šesté odpoledne v Jičíně v Husově ulici. Dosud neznámý cyklista zde na chodníku v mírném klesání u domu čp. 658 narazil do třiasedmdesátileté chodkyně, která následně upadla na zem. Cyklista po nehodě z místa odjel ve směru k ulici Hradecká. Žena v důsledku srážky utrpěla zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

V souvislosti s probíhajícím šetřením a na základě zjištěných informací se policisté obrací na veřejnost či případné svědky celé události o pomoc s určením totožnosti cyklisty. Tímto rovněž policie vyzývá cyklistu, aby případně sám kontaktoval policisty z důvodu šetření dopravní nehody.

Jakékoliv informace k osobě cyklisty prosím sdělte policistům ne bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo na dopravní inspektorát na telefonní číslo 974 533 250.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.