Cyklista nezvládl řízení, skončil v nemocnici. Nadýchal dvě a půl promile

Včera před devátou hodinou večerní vyjížděli policisté i záchranáři k nehodě v ulici Tyršova. Jak se ukázalo, opilý cyklista jedoucí po chodníku nezvládl řízení. Nejprve bočně narazil do zaparkovaného vozidla a pak přes kolo přepadl na chodník. S lehkým zraněním ho sanitka převezla do nemocnice. Jak prozradila dechová zkouška, s alkoholem to šestačtyřicetiletý muž opravdu přehnal. Policisté mu naměřili dvě a půl promile alkoholu. U správního orgánu ho čeká tučná pokuta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.