Search
Close this search box.

Cyklista na elektrokole naboural do zaparkovaného vozu

Včera narazili policisté na Vyškovsku hned na dva řidiče, kteří měli pozitivní dechovou zkoušku. V Bučovicích po sedmé hodině ranní zabránila policejní hlídka v další jízdě řidiči renaultu. Tomu naměřili téměř dvě promile alkoholu. U soudu se bude zodpovídat z ohrožení pod vlivem návykové látky.

O pár hodin později naboural v Letonicích cyklista na elektrokole do zaparkovaného automobilu. Přivolaní policisté zjistili, že při jízdě z mírného kopce nezvládl řízení, narazil do vozu a upadl na vozovku. Způsobil si tak lehké zranění. Převoz do nemocnice odmítl a tak jej záchranáři ošetřili na místě. Muži zákona mu naměřili téměř půl promile. Předběžná škoda přesahuje dvacet tisíc korun.

Řidiči by si měli uvědomit, že při letních teplotách je třeba dodržovat zvýšený příjem tekutin, ovšem nealkoholických. Alkohol za volant ani řídítka nepatří. Dopravní situace vyžaduje po řidiči maximální soustředění na jízdu a alkohol, únava nebo spěch nejsou dobrými společníky na cestách.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient