Search
Close this search box.

Čtyři zaměstnanci z Hradce okradli svého chlebodárce

Tento týden policisté z obvodního oddělení 3 Hradec Králové předali státnímu zástupci zprávu o výsledku zkráceného přípravného řízení, které se týká podezření z krádeže čtyř osob. Podezřelým je 61letý muž a tři ženy ve věku 39, 36 a 18 let. Všichni čtyři se po domluvě dopustili krádeže v jednom z obchodních domů na Novém Hradci Králové, kde tři nejstarší byli zaměstnáni. Ženy ve svém volnu a v době, kdy muž jako jejich komplic, který pracoval v obchodě na pozici strážného u kamerového systému, měl službu, šly do obchodu nakoupit. Naplnily nákupní vozík, který nepozorovaně provezly bez zaplacení pokladní zónou a se strážným se poté podělily.

Dle kamerových záznamů a z výslechů se podařilo prokázat, že se takovéto krádeže dopustili během jednoho měsíce třikrát a odcizili zboží za více jak 12 tisíc korun. Převážně se jednalo o potraviny a drogerii.

Všem čtyřem hrozí za trestný čin krádež až dva roky vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient