Search
Close this search box.

Čtyři nové automobily pomůžou s údržbou silnic v Plzeňském kraji

Správa a údržba silnic Plzeňského kraje převzala 18. října 2018 čtyři nové nákladní automobily značky Mercedes-Benz včetně sypačových nástaveb pro zimní i letní údržbu krajských komunikací.

Nákladní automobily s pohonem 4×4 o nosnosti 18 tun budou zabezpečovat údržbu komunikací na střediscích Klatovy, Přeštice, Plzeň a Tachov. Tato investice ve výši 21,5 miliónu korun je jednou z pořízených strojních investic z příspěvku Plzeňského kraje, která povede ke zlepšení úrovně údržby krajských komunikací.

Tři nástavby pro chemický posyp (solí) a jednu pro inertní posyp vyrobila firma Kobit, spol. s r.o., autorizovaný servis bude zajišťovat společnost VSP Auto s.r.o., která nové automobily dodala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient