Čtyři nové automobily pomůžou s údržbou silnic v Plzeňském kraji

Správa a údržba silnic Plzeňského kraje převzala 18. října 2018 čtyři nové nákladní automobily značky Mercedes-Benz včetně sypačových nástaveb pro zimní i letní údržbu krajských komunikací.

Nákladní automobily s pohonem 4×4 o nosnosti 18 tun budou zabezpečovat údržbu komunikací na střediscích Klatovy, Přeštice, Plzeň a Tachov. Tato investice ve výši 21,5 miliónu korun je jednou z pořízených strojních investic z příspěvku Plzeňského kraje, která povede ke zlepšení úrovně údržby krajských komunikací.

Tři nástavby pro chemický posyp (solí) a jednu pro inertní posyp vyrobila firma Kobit, spol. s r.o., autorizovaný servis bude zajišťovat společnost VSP Auto s.r.o., která nové automobily dodala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak