Search
Close this search box.

Compag se o víkendu věnoval především úklidu prvního sněhu v Mladé Boleslavi

První prosincový víkend byl v Mladé Boleslavi nejen ve znamení začátku adventu, ale také prvního sněhu, který napadl především v noci na sobotu. Firma Compag, která má zimní údržbu na starosti, byla na tuto situaci připravena, takže do ulic vyrazily 4 sypače s radlicí, 4 multikáry, po 8 kusech čtyřkolek a rajdrů. Spolu s nimi Compag nasadil i 50 ručařů, kteří ošetřovali chodníky, autobusové zastávky a další místa, špatně přístupná technice.

Kromě toho pokračoval také svoz komunálního odpadu a bioodpadu z příměstských částí, konkrétně z Jemníků, Bezděčína, Čejetic, Láskova, Debře, Chrástu a Podchlumí. Lidé opět využili možnosti odevzdat odpad do přistavených kontejnerů, kde se nakonec nashromáždilo 80 pneumatik ,64 kusů vysloužilých elektrospotřebičů, 520 kilogramů železa, 130 kilogramů barev a úctyhodných 400 kilogramů azbestu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient