Search
Close this search box.

Co čeká kladenské florbalisty v nejbližších dnech a týdnech?

Co čeká v létě týmy mužů, juniorů, dorostenců, žáků, elévů a přípravky, se podívejte v článku. Za připomenutí stojí také termíny konání kempu/příměstského tábora Kanonýrů.

MUŽI

A-tým Kanonýrů se pod vedením trenérů Přívary a Riebauera už od června připravuje na další prvoligovou sezonu. Jelikož tým nemá v sezoně malé cíle, čeká ho hned několik letních akcí. Mezi 2. a 5. srpnem odcestuje na soustředění do Kojetína, na které od 9. srpna navazuje tradiční přípravný turnaj Floorball Czech Open.

Na pražský turnaj Kanonýři vysílají dvě družstva, kdy první tým v kategorii PRO vyzve konkurenta v boji o postup do nejvyšší soutěže BLACK ANGELS, švýcarský Ad Astra Sarnen a slovenskou reprezentaci do 19 let.

Druhý tým, jenž své síly poměří v kategorii OPEN, se střetne se slovenskými Ice Players, finským týmem Espoon Sählyässät a rezervou FC Bučis Team.

Předsezonní zápasy „naostro“ si vyzkouší hráči A-týmu v rámci novinky letošní sezony – Letní vrcholové ligy – kde se v konkurenci superligových a prvoligových týmů utkají o přímý postup do čtvrtfinále Poháru České pojišťovny. V neděli 19. srpna přivítají Kanonýři v hale BIOS od 18 hodin pražské Bohemians, o týden později se na stejném místě ve stejném čase postaví proti Spartě. V rámci letní vrcholové ligy Kladno odehraje ještě poslední zápas 3. září v Karlových Varech.

Prvoligová sezona A-týmu začíná v pátek 7. září zápasem v hale v Kunraticích proti tamnímu Startu.

JUNIOŘI

Nejstarší mládežnická kategorie se na další sezonu v KB Lize juniorů začne po letní pauze připravovat od 6. srpna. První kolo nejvyšší juniorské soutěže odehrají kladenští 8. září na půdě obhájce titulu – pražských Bohemians, doma se poprvé představí už o den později proti dalšímu pražskému celku – Spartě.

DOROST

Dorostu začíná, stejně jako juniorům, letní příprava 6. srpna. Od 18. do 24. srpna se koná dorostenecké soustředění v Jihlavě, první ligový turnaj odehrají dorostenci v sobotu 15. září, kdy se na hale Bohemians střetnou se Spartou a kunratickým Startem.

STARŠÍ ŽÁCI

Soustředění starších žáků se koná od 26. do 31. srpna v Jizerských horách. Hráči věku starších žáků se mohou rovněž zúčastnit 1. turnusu kempu/příměstského tábora Kanonýrů, který proběhne od 30.7. do 3.8.

MLADŠÍ HRÁČI

Mladší žáci budou mít soustředění v hale BIOS od 25. do 30. srpna. Hráči ročníku 2006 se mohou rovněž zúčastnit 1. turnusu kempu/příměstského tábora Kanonýrů, pro hráče ročníku 2007 je připraven 2. turnus konaný o týden později.

ELÉVOVÉ

Od 18. srpna vyráží na týdenní soustředění do Chomutova i tým elévů. Elévové si mohou také vyzkoušet kemp Kanonýrů.

PŘÍPRAVKA

Hráči přípravky na soustředění nevyráží, 2. turnus kanonýrského kempu je ovšem otevřen i pro ně.

KEMP KANONÝRŮ

1. turnus příměstského tábora se koná od 30.7. do 3.8. v hale BIOS a je určen pro ročníky 2003-2006.

2. turnus příměstského tábora konaný od 6. do 10.8. je určen pro hráče a hráčky ročníku 2007-2011. Místem konání je pro tento turnus základní škola v Norské ulici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient