Členové Družstva fanoušků Bohemians uspěli v komunálních volbách

O uplynulém víkendu proběhly v České republice komunální volby,v těchto volbách zaznamenali velký úspěch i členové Družstva fanoušků Bohemians.

Ve volbách do zastupitelstva Hlavního města Prahy uspěl dosavadní radní Jan Wolf. Jako člen KDU-ČSL byl zvolen na kandidátce Spojených sil pro Prahu. Na městské části Praha 10 vyjádřilo DFB oficiální podporu kandidátce Koalice Vlasta, jejíž součástí se stalo i fanouškovské hnutí Desítka pro domácí. Vlasta se stala celkovým vítězem voleb na Praze 10 a Václav Vlček získal pro DPD zastupitelský mandát po čtyřech letech, kdy hnutí fanoušků na vršovické radnici chybělo.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.