Search
Close this search box.

Cizinka dostala smyk a skončila s autem v příkopu

V neděli došlo v Babylonu k dopravní nehodě. Na křižovatce jela padesát minut po šesté hodině ráno cizinka (47) s vozidlem Smart Forfour. Řidička nepřizpůsobila rychlost jízdy a při projíždění pravotočivé zatáčky, ve směru z obce Babylon na Březí, dostala s vozidlem na mokrém povrchu komunikace smyk, vjela do protisměru a havarovala v silničním příkopu.

Řidička při dopravní nehodě utrpěla lehké zranění. Provedená dechová zkouška byla u ženy s negativním výsledkem. Odhadnutá hmotná škoda činí na vozidle 40 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient