Cizinka dostala smyk a skončila s autem v příkopu

V neděli došlo v Babylonu k dopravní nehodě. Na křižovatce jela padesát minut po šesté hodině ráno cizinka (47) s vozidlem Smart Forfour. Řidička nepřizpůsobila rychlost jízdy a při projíždění pravotočivé zatáčky, ve směru z obce Babylon na Březí, dostala s vozidlem na mokrém povrchu komunikace smyk, vjela do protisměru a havarovala v silničním příkopu.

Řidička při dopravní nehodě utrpěla lehké zranění. Provedená dechová zkouška byla u ženy s negativním výsledkem. Odhadnutá hmotná škoda činí na vozidle 40 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak