Cizinec řídil opilý a naboural, hrozí mu až tři roky ve vězení

Vyšetřovatel mostecké policie tento týden obvinil z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 46letého řidiče z ciziny. Ten měl v ulici Okružní v Mostě vyjet s vozidlem tovární značky Ford do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucí škodovkou. Ta byla odražena směrem k nedalekému objektu, kde vůz přední částí narazil do podezdívky. Řidič fordu vyjel po střetu mimo komunikaci, kde narazil do oplocení a kamenného sloupu u objektu.

Při nehodě byla zraněna řidička a její spolujezdkyně z vozidla značky Škoda. Dechová zkouška u řidičky byla negativní, u 46letého řidiče byla pozitivní. Motorista se podrobil odběru krve s výsledkem 2,08 g/kg alkoholu. Hmotná škoda činila 150 000 korun. Řidiči cizinci za toto jednání hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.