Search
Close this search box.

Cizinec nezvládl řízení a narazil do kmene stromu

Tachovští dopravní policisté přijali včerejšího dne oznámení o nehodě, která se stala krátce před 23:30 hod. na silnici mezi obcemi Svatá Kateřina a Přimda. Ve směru na Přimdu jel s vozidlem BMW 30letý cizinec, který při projíždění levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla stavu a povaze komunikace, na mokrém povrchu vozovky nezvládl řízení, vůz uvedl do smyku a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do kmene stromu. Při havárii utrpěli zranění tři řidičovi spolujezdci (žena 24 let, dva muži ve věku 22 let a 30 let), samotný řidič vyvázl bez zranění.

Spolujezdkyně a mladší spolujezdec byli převezeni záchrannou službou do nemocnice, poslední spolujezdec byl z místa transportován letecky. Policisté s řidičem provedli dechovou zkoušku a test na omamné a psychotropní látky – v obou případech s negativním výsledkem. Vzniklou škodu odhadli na 80 000 korun. Nehodou se i nadále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient