Cizinec nelegálně prodával zboží s ochrannými známkami

Policisté z oddělení hospodářské kriminality na základě vlastního zjištění kontrolovali prostor prodejního stánku na Železnorudsku. Cizinec zde nabízel zboží označené ochrannými známkami různých výrobků. Osmatřicetiletý muž ke zboží neměl žádné doklady o jejich nabytí a původu a je podezřelý, že uváděl do oběhu výrobky označené ochrannými známkami, ke kterým přísluší výhradní právo jinému. Muž vydal 156 kusů různých textilních výrobků i dalšího zboží. Policisté věci zajistili a budou předány k posouzení, zda se jedná o padělky.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu porušení práv k ochranné známce a jiným značením.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.