Search
Close this search box.

Cizinec nelegálně prodával zboží s ochrannými známkami

Policisté z oddělení hospodářské kriminality na základě vlastního zjištění kontrolovali prostor prodejního stánku na Železnorudsku. Cizinec zde nabízel zboží označené ochrannými známkami různých výrobků. Osmatřicetiletý muž ke zboží neměl žádné doklady o jejich nabytí a původu a je podezřelý, že uváděl do oběhu výrobky označené ochrannými známkami, ke kterým přísluší výhradní právo jinému. Muž vydal 156 kusů různých textilních výrobků i dalšího zboží. Policisté věci zajistili a budou předány k posouzení, zda se jedná o padělky.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu porušení práv k ochranné známce a jiným značením.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient