Cizinec narazil do mostku a převrátil auto na střechu

Ve středu po čtvrté hodině ranní došlo na silnici u obce Lužany k dopravní nehodě. Šestatřicetiletý cizí státní příslušník zde jel ve směru od Konecchlumí na Úlibice. Z dosud nezjištěné příčiny měl přejet do silničního příkopu v protisměru, kde levou přední částí vozidla narazil do patníku a betonového mostku. Vlivem nárazu se automobil několikrát převrátil přes střechu a skončil v poli s obilím. Muž při nehodě utrpěl blíže nespecifikované zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice. Alkohol policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Celková škoda je předběžně stanovena na částku 26 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.