Search
Close this search box.

Cizinec napadl návštěvníky diskotéky, skončil v cele

V Klatovech se v sobotu v nočních hodinách v objektu baru nacházel cizinec. Muž v době od 23.50 hodin 29. září do 0.30 hodin 30. září v přítomnosti deseti návštěvníků fyzicky napadl dvacetiletého muže, kterého zatáhl na místo parketu a snažil se jej shodit na podlahu, což se mu nepovedlo. Útočník na dalším místě měl konflikt s dosud neznámou ženou, kterou udeřil pěstí do obličeje. Po příchodu ostrahy klubu začal muži vyhrožovat újmou na zdraví. Za pomoci dalších tří návštěvníků se snažili s ochranou klubu cizince vyvést, ale ten byl neustále agresivní.

Na místo oznámení vyjeli policisté z obvodního oddělení, kteří čtyřicet minut po půlnoci jednačtyřicetiletého cizince zajistili a byl převezen do policejní cely.

Policie případ šetří ve zkráceném přípravném řízení a v odpoledních hodinách bylo muži předáno sdělení podezření z přečinů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient