Cizinec napadl návštěvníky diskotéky, skončil v cele

V Klatovech se v sobotu v nočních hodinách v objektu baru nacházel cizinec. Muž v době od 23.50 hodin 29. září do 0.30 hodin 30. září v přítomnosti deseti návštěvníků fyzicky napadl dvacetiletého muže, kterého zatáhl na místo parketu a snažil se jej shodit na podlahu, což se mu nepovedlo. Útočník na dalším místě měl konflikt s dosud neznámou ženou, kterou udeřil pěstí do obličeje. Po příchodu ostrahy klubu začal muži vyhrožovat újmou na zdraví. Za pomoci dalších tří návštěvníků se snažili s ochranou klubu cizince vyvést, ale ten byl neustále agresivní.

Na místo oznámení vyjeli policisté z obvodního oddělení, kteří čtyřicet minut po půlnoci jednačtyřicetiletého cizince zajistili a byl převezen do policejní cely.

Policie případ šetří ve zkráceném přípravném řízení a v odpoledních hodinách bylo muži předáno sdělení podezření z přečinů výtržnictví a nebezpečné vyhrožování.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.