Cizinec naboural do podezdívky v průjezdu, byl opilý

V pondělí jel s osobním vozem značky Audi A4 jel osmatřicetiletý cizinec po Klatovech. Dvacet minut po půlnoci zajížděl na nádvoří domu na náměstí Míru a zachytil levou zadní části o podezdívku průjezdu, odjel opodál a zastavil vozidlo u budovy, kde sídlí městská policie a byl hlídkou strážníků kontrolován. Cizinec se podrobil dechové zkoušce, přístroj naměřil 2,29 a opakovaně 2,12 a 2,10 promile alkoholu. Policisté muže převezli do nemocnice, kde se podrobil lékařskému vyšetření i odběru krve.

Hmotná škoda byla odhadnuta na dvacet tisíc korun. Policisté cizinci zadrželi řidičský průkaz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.